21 en 22 april Gijzenrooiseweg afgesloten (07:00 tot 16:00 uur)
Op woensdag 21 en donderdag 22 april a.s. worden asfaltreparaties aan de Gijzenrooiseweg uitgevoerd. Het betreft hier het gehele wegvak vanaf de Eindhovenseweg tot aan de rotonde Emopad. Ten behoeve van deze werkzaamheden is de Gijzenrooiseweg tussen 7.00 uur en 16.00 uur afgesloten voor al het verkeer.
Het doorgaande verkeer wordt omgeleid via de verbinding Laan der vier Heemskinderen, Dommeldalseweg, J.Peijnenburgweg, Mierloseweg, Nieuwendijk en Eindhovenseweg en visa versa.
Buslijn 10
De bushaltes van lijn 10 op de Gijzenrooiseweg ter hoogte van de Aragorn en Schaarland komen tijdens deze werkzaamheden te vervallen.
Meer informatie
Heeft u naar aanleiding van dit bericht nog vragen, dan kunt u contact opnemen met Bas van Lieshout van gemeente Geldrop-Mierlo. Hij is te bereiken via telefoonnummer (040) 289 37 53.
< Terug












