Geriatrie fysiotherapeuten

St. Anna Logo

Aalst

De Knegt en Van den Bungelaar Fysiotherapie
M. de Ruyterstraat 28, 5582 JM Aalst
Fysiotherapeut: Tineke van den Acker, Flora Eghbali
T. 040 - 2217228
E. tineke.m@knegt-bungelaar.nl

Asten

Fysiotherapie Campanula
Floralaan 22, 5721 CV Asten
Fysiotherapeut: Janne Loverbos
T. 0493 - 692510
E. fysio@fysiotherapie-asten.nl

Fysiotherapie Ronald de Haan
Prins Bernardstraat 31, 5721 GB Asten
Fysiotherapeut: Kim Bel
T. 0493 – 697781
E. praktijk@fysiohaan.nl

Deurne

Fysio Jansen
rweg 27, 5752 BA Deurne
Fysiotherapeut: David Jansen
T. 0493 – 242121
E. info@fysiopraktijkjansen.nl de kn

Fysiomix
Stationspleinb 9, 5751 JN Deurne
Fysiotherapeut: Joost Bukkems 
T. 0439 – 317373
E. info@fysiomix.nl

Dommelen

Fysiotherapie van Hoof
Escudohof 2, 5551 DD Dommelen
Fysiotherapeut: Elke Mollen, Wencke van Deurzen, Thijs van Hoof
T. 040 - 2043756
E. elkverheggen@hotmail.com / wvdeurzen@fysiovanhoof.nl

Eindhoven

Fysiotherapie Paul Truijens, wooncentrum Kortonjo
Herman Gorterlaan 1, 5644 SB Eindhoven
Fysiotherapeut: Paul Truijens
T. 040 - 2146128 / 06 - 4482385
E. paul@fysiotherapietruijens.nl

Fysiotherapie Medisch Centrum Aalsterweg
Aalsterweg 183A, 5644 RA Eindhoven
Fysiotherapeut: Paul Truijens
T. 040 - 7676576 / 06 - 448882385
E. paul@mcaalsterweg.nl / p.truijens@hetnet.nl

Fysiotherapie Woensel zuid, Gezondheidscentrum Vredesplein
Van Speijkstraat 44, 5612 GE Eindhoven
Fysiotherapeut: Kerstin van Ierland
T. 040 - 2963502
E. van.ierland@fysiowz.nl

Fysiotherapie Heezerweg
Heezerweg 307, 5643 KE Eindhoven
Fysiotherapeut: Aafke Laeven, Deborah van Os
T.  040 - 2125333
E. info@fysiotherapieheezerweg.nl

Centrum voor Gezondheid Genderdal
Praktijk voor fysiotherapie FWM van Lieshout
Donizettilaan 33-35, 5653 BA Eindhoven
T. 040 - 2527177

B-fysic locatie Kastelenplein
Kastelenplein 171, 5653 LX Eindhoven
Fysiotherapeut: Anne van de Velden
T. 085 - 2104910
E. avdvelden@b-fysic.nl, gwicherlink@b-fysic.nl

B-fysic locatie Kronehoef
Kloosterdreef 23, 5623 DA Eindhoven
E. tvleeuwarden@b-fysic.nl, gwicherlink@b-fysic.nl

B-fysic Woensel Noord
Grebbeberglaan 46, 5628 GK Eindhoven
Fysiotherapeut: Lia Driessen
T. 085 - 2104910
E. ldriessen@b-fysic.nl

SGE de Akkers
Generaal Cronjéstraat 1, 5642 MH Eindhoven
Fysiotherapeut: Saskia Heestermans
T. 040 – 7117040
E. s.heestermans@sge.nl

Fysiotherapie Parkforum
Parkforum 430,  5657 HB Eindhoven
Fysiotherapeut: Daniel Hess
T. 040 - 7876482 / App: 06 - 42084418
E. info@fysiotherapieparkforum.nl

Archipel Zorggroep Landrijt
Drosserstraat 1, 5623 ME Eindhoven
Fysiotherapeut: Anneke Tielemans
T. 040 - 2448500
E. anneke.tielemans@archipelzorggroep.nl

Archipel Zorggroep Den Eerbrand
Waddenzeelaan 2, 5628 HB Eindhoven
Fysiotherapeut: Jenny Martin
T. 040 - 2641111
E. jenny.martin@archipelzorggroep.nl

Archipel Zorggroep Hof van Strijp
Passaat SSVE
Strijpsestraat 114, 5616 GT Eindhoven
Fysiotherapeut: Jenny Martin
T. 040 - 2610200
E. jenny.martin@archipelzorggroep.nl

Archipel Zorggroep Ekelhof
St. Clarastraat, 5654 AV Eindhoven
Fysiotherapeut: Jenny Martin
T. 040 - 2513910
E. jenny.martin@archipelzorggroep.nl

Archipel Zorggroep Dommelhoef
Parklaan 97, 5613 BC Eindhoven
Fysiotherapeut: Jacqueline Schulting
T. 040 - 2610125
E. jacqueline.schulting@archipelzorggroep.nl

Archipel Zorggroep Zuiderpark
Gagelboschplein 200, 5654 KS Eindhoven
Fysiotherapeut: Jacqueline Scharpach
T. 040 - 2504400
E. jacqueline.scharpach@archipelzorggroep.nl

Vitalis Brunswijck
Generaal Bradleylaan 1, 5623 KM Eindhoven
Fysiotherapeut: Anne Jonkers
T. 040 - 2151758
E. a.jonkers@vitalisgroep.nl

Vitalis Peppelrode
Ds. Th. Fliednerstraat 5, 5631 BM Eindhoven
Fysiotherapeut: Pieta Heijboer
T. 040 - 2151658
E. p.heijboer@vitalisgroep.nl

Vitalis Wissehaege
Herman Gorterlaan 4, 5644 SX Eindhoven
Fysiotherapeut: Greetje Schoots
T. 040 - 2933327
E. g.schoots@vitalisgroep.nl

Geldrop

Geriatrisch expertise centrum Anna Ouderenzorg
Anna Zorggroep
Grote Bos 8
T. 088-5677752
E. gecananz@st-anna.nl

Geriatrische Fysiotherapie Anna Ziekenhuis
(ook voor poliklinische afspraken)
Bogardeind 2
Fysiotherapeut: Marloes van der Ven
T.040-2864831
E.fysiotherapie@st-anna.nl

Praktijk voor Fysiotherapie Braakhuizen
Sluisstraat 7, 5666 AA Geldrop
Fysiotherapeut: Debbie Meurs
T. 040 - 2860797
E. fysiotherapiebraakhuizen@onsbrabantnet.nl

Praktijk voor Fysiotherapie Zesgehugten
Oosteinde 2, 5663 PZ Geldrop
Fysiotherapeut: Femke Berkelmans, Evelien Mulder, Mirjam van Boxtel-van Kessel
T. 040 - 2852829
E. praktijk@fysiotherapiezesgehugten.nl

Heeze

Praktijk fysiotherapie de Beemden
Kruis 5, 5591 LA Heeze
Fysiotherapeut: Jos Gerris
T. 040 - 2262224
E. aggerris@hotmail.com

Helmond

Novicare
Stapelovenweg 2a, 5708 JW Helmond
Fysiotherapeut: Simone Dols-Munnikhof
T. 0492 - 801960
E. sdols@novicare.nl

Kemps & Rijf
Dorpsstraat 51, 5708 GD, Helmond
Fysiotherapeut: Frank Idsinga, Ellis Crey, Judith Swinkels, Marjan Reusien
T. 0492 – 382120

Fysiotherapie Leonardus
Wethouder Ebbenlaan 131, 5701 AH Helmond
Fysiotherapeut: Marina Donkers
T. 0492 – 508080
E. fysiotherapie@gcleonardus.nl 

Leende

Valkenhof, locatie Leenderhof
Hofpad 2, 5595  EP Leende
Fysiotherapeut: Chris Gamble
T. 040 - 8003115
E. info@behandelcentrumvalkenhof.nl

Maarheeze

Fysio Maarheeze
Kijkakkers 30, 6026 ER Maarheeze
T. 0495 - 592406
E. info@fysiomaarheeze.nl

Nuenen

Fysiotherapie Kwiek
Vincent van Goghstraat 139
5671 DT Nuenen
Fysiotherapeut: Ellen Raessens, Lieke Braam, Helga van der Kooij
T. 06-33183114
E. info@fysiotherapiekwiek.nl

Fysiotherapie Nuenen
Vincent van Goghstraat 259, 5671 DT Nuenen
Fysiotherapeut: mw. J.C.M. Zonnenberg
T. 040-2835873

Riethoven

Coenen Fysiotherapie
De Berkenheg 33, 5561 CA Riethoven
Fysiotherapeut: Sjaak Coenen
T. 040 - 2076620
E. info@coenenfysiotherapie.nl

Fysiotherapie van Hoof
Schoolstraat 2, 5561 AH Riethoven
Fysiotherapeut: Elke Mollen, Wencke van Deurzen, Thijs van Hoo
T. 040 - 2043756

Someren

Fysiotherapie Vissers
Postelpark 15, 5711 JE Someren
Fysiotherapeut:  Carola Pellemans
T. 0493 - 492289
E. info@fysiotherapievissers.nl

Van der Putten fysiotherapie
Dorpsstraat 25a, 5711 GL Someren
Fysiotherapeut: Hanneke van der Rijt
T. 0493 – 470655
E. info@vanderputtenfysiotherapie.nl

Valkenswaard

Valkenhof locatie Kempenhof
Antwerpsebaan 3, 5554 JV Valkenswaard
Fysiotherapeut: Marion Verhees, Lotte Oude Aarninkhof
T. 040 - 2014035
E. marion.verhees@valkenhof.org / LotteOude-arninkhof@valkenhof.org

Valkenhof locatie Stokerwei
Stokerwei 10, 5531 RL Valkenswaard-Dommelen
Fysiotherapeut: Wencke van Deursen
T. 040 - 2014035
E. kempenhof.fysio@valkenhof.org

Veldhoven

Fysiotherapie Veldhoven Zuid
Frans Bekersstraat 1, 5504 JA Veldhoven
Fysiotherapeut: Tom Schellens, Lousanne van de Werf, Mattie Peltenburg en Maaike van Suijlekom
T. 040 - 2549230
E. info@fysioveldhoven.nl

Fysiotherapie RSZK Merefelt
Parklaan 2, 5504 GB Veldhoven
Fysiotherapeut: Rianne Peeters, Patricia Wannemakers
T. 040 - 2535040
E. r.peters@rszk.nl, p.wannemakers@rszk.nl

Fysiotherapie RSZK Sele
Sele 21, 5502 NC Veldhoven
Fysiotherapeut: Patricia Wannemakers
T. 040 - 2535040
E. p.wannemakers@rszk.nl

B-fysic locatie de Bolzen
Kruisstraat 23a, 5502 JA Veldhoven
Fysiotherapeut: Anne van der Velden
T. 085 - 2104910
E. avdvelden@b-fysic.nl

Waalre

Fysio Beusen-Foundraine
Hortensialaan 1, 5582 CL Waalre
Fysiothersapeut: Rene Beusen
T. 040 - 2214396
E. contact@fysiobeusen-foundraine.nl

Fysio Beusen-Foundraine
Serviceflat Eeckenrhode
Irenelaan 9, 5583 AD Waalre
T. 040 - 2214396
E. contact@fysiobeusen-foundraine.nl

De Knegt en Van den Bungelaar Fysiotherapie
Monseigneur Bannenberglaan 38, 5581AH Waalre
T. 040 - 2217228
E. tineke.m@knegt-bungelaar.nl

Fysiotherapie RSZK ‘t Laar
Malvalaan 2, 5582 BD Waalre
Fysiotherapeut: Rianne Peters
T. 040 - 2535040
E. r.peters@rszk.nl

Westerhoven

Fysiotherapie van Hoof
Provincialeweg 18, 5563 AH Westerhoven
Fysiotherapeut: Elke Mollen, Wencke van Deurzen, Thijs van Hoof
T. 040 - 2043756
E. wvdeurzen@fysiovanhoof.nl

Meer informatie

Voor meer informatie over geriatrie fysiotherapeuten verwijzen wij u ook naar de website: www.defysiotherapeut.com.